Prisliste

Prisutvalg fra 01.01.2021

TjenesteHonorarMedisin og utstyrSum eks. mvaMvaSum mva
Konsultasjon grunnpris 59146637159797
Vaksinering, helsekontroll358165523131654
Resepthonorar868622108
Kloklipp, fra2971531278390
Kloklipp med sedasjon371107478120598
Løpetidssprøyte404103507127634
Fjerningtannstein bedøvelse110936114703681838
Helseattest59146637159796
Helseattest påfølgende0000
Kastrasjon ♂ katt6862879732431146
Kastrasjon ♂ hund, fra29651235420010505250
Sterilisering ♀ katt148035618364592295
Sterilisering ♀ hund, fra57901787757718949471
Keisersnitt hund, fra669724869183229611479
Livmorbetennelse hund, fra745825389996249912495
ID-merking (mikrochip)5913599502381188
ID-mrk som tillegg358359717179896
HD-røntgen124255517974492246
HD-røntgen + ID156091224726183090
HD-røntgen / AD- røntgen164799226396603299
368150518129647
Avliving hund5912268172041021
Avliving katt520145665166831
Deponering liten hund0382382100478
Deponering stor hund0637637159796
Deponering katt025425464318
Ultralyd - drektighet64576721180901

Kun kontant eller kortbetaling

*Prisene for medisin kan variere

Tillegg honorar for kveld/helg/natt 50%/100%

Hvit logo

Inderøy Dyreklinikk AS

Kontakt oss:

E-post: post@dyrlegene.com
Telefon: 74 15 31 00

Følg oss: